PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673939}
5,2 2 674
oceny
5,2 10 1 2674
Another Me
powrót do forum filmu Another Me

Co jest lepsze od Sansy? Dwie Sansy. ;)

Trzeba przyznać, że Sansa wykorzystała swoją szansę. Zagrała bardziej niż poprawnie, na tyle dobrze, że od dziś będę jej mówić Sophie Turner. Gdyby jeszcze nie ten jej "brytolski" akcent... Ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

Sam film przeciętny, nawet nie ma sensu (sansu?) jakoś dłużej nad nim deliberować. Powiedzmy sobie wprost: "sansastyczny" to on nie był.

A miłośnicy Sophie T. (o której do niedawna mówiłem wyłącznie Sansa S.) i tak obejrzą. I dobrze, tak powinno być. :)

ocenił(a) film na 7
Rey_Aviador

Czepiasz się dziewuchy, każdy się na czymś wybił... Jak dla mnie zagrała przekonująco, a brytolski niczego jej nie ujmuje. Uważam, że będzie świetną i wyróżniającą się aktorką za jakiś czas...

321_red

Asiu, przeca ja się tu ewidentnie zgrywam. :)

321_red

Tak naprawdę bardzo lubię pannę Sansę... ;)

ocenił(a) film na 7
Rey_Aviador

żeby nie było, nie jestem jej ogromną fanką :D

ocenił(a) film na 8
321_red

Jakoś o niej nie słychać za dużo.

ocenił(a) film na 6
Rey_Aviador

Faktycznie, też zwróciłem uwagę na akcent - mega przyjemnie jej się słucha, ja z kolei nie trawię amerykańskiego

klaun.szyderca

mowicie jakby w grze o tron nie miala akcentu albo byl inny... chyba z lektorem nie pomyliliscie co? ;)

ocenił(a) film na 6
meanraax

nie wiem o co chodzi, nigdy nie widziałem gry o tron, kojarzę tylko że jakaś blondynka tam gra.

klaun.szyderca

moze faktycznie w zlym miejscu napisalem czasem dziwnie te drzewka sie tu buduja chodzilo o tych wyzej

Rey_Aviador

" od dziś będę jej mówić Sophie Turner. "

"Tak naprawdę bardzo lubię pannę Sansę"

nie ma to jak konsekwencja w wypowiedziach ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones