PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366141}

Fatalny trójkąt

Housesitter
4,1 275
ocen
4,1 10 1 275
Fatalny trójkąt
powrót do forum filmu Fatalny trójkąt

Na bank uprzedziliście się do Tori Spelling , która aktorką górnych lotów nie jest , ale film nie był aż tak zły , jak dla mnie .

ocenił(a) film na 2
nathalie34

Do Tori Spelling nie jestem uprzedzony, ale to po prostu bardzo, ale to bardzo zła aktorka. Wystarczy, że popatrzę na te jej idiotyczno-słodkie i zarazem fałszywe miny, na ruchy tancerki na rurze, która właśnie wchodzi na wybieg, gdy tymczasem ona idzie po prostu po ulicy albo stąpa po podłodze w jakimś domu, na komicznie przekrzywianą co jakiś czas główkę, co na ogół nijak się ma do wypowiadanych kwestii i otwierane ciągle ni w pięć ni w dziewięć usta. Potem porównuję ją z taką Meryll Streep i już wiem, co o tego typu aktorskich geniuszach sądzić. Moim zdaniem, Tori Spelling powinna mieć po prostu policyjny zakaz występowania w filmach i tyle. Jej pojawienie się na ekranie po prostu denerwuje wielu widzów i jest antyreklamą.

ocenił(a) film na 5
karakrytyka

Policyjny zakaz ? No to się uśmiałam ! No a Meryl Streep to nigdy nie dorówna ,jest genialna !

ocenił(a) film na 2
nathalie34

Właśnie o to chodzi! Dopiero, gdy porównać te dwie aktorki (pardon: Tori Spelling to nie aktorka, tylko "aktorka"...) widać, jak gigantyczna przepaść dzieli te dwie panie. To są lata świetlne! Myślę, że po wypiciu duszkiem pół butelki Smirnoffa i pod groźbą natychmiastowego użycia szpicruty ze skóry nosorożca, nasza - w sile wieku - sprzątaczka w biurze zagrałaby te wszystkie role Tori Spelling nawet lepiej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones