PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225747}
5,4 749
ocen
5,4 10 1 749
Mąż na jeden weekend
powrót do forum filmu Mąż na jeden weekend

Chloë Grace Moretz

ocenił(a) film na 7

Podobno w tym filmie wystąpiła Chloë Grace Moretz jako młoda Charlie, ale obejrzałem film i nie przypominam sobie żadnej z nią sceny... widziałem jakąś wersję demo, czy jak? :P
W którym dokładnie momencie pojawia się Chloë?

Ineluki

Dołączam się do pytania. :D

Ineluki

Gra Chloe Moretz ma tam krótkie scenki. Udaje córkę Charlie. Jest tak młoda ze trudno ją rozpoznać w porównaniu z nowszymi filmami Chloe się zmieniła nie do poznania!

ocenił(a) film na 9
lgrom

Ta , która udaję córkę Charlie to - Abigail Breslin. Chloe Grace Moretez tutaj nie gra. Albo to jakiś błąd , albo jest w jakichś usuniętych scenach. Miała grać małą Charlie , a żadnej takiej sceny nie ma w filmie

ocenił(a) film na 7
feliks35

Na jakimś zagranicznym forum znalazłem odpowiedź. Wersja reżyserska tego filmu jest o prawie 40 minut dłuższa od telewizyjnej i tam zapewne były jakieś wspominki z młodą Charlie... ale żeby było ciekawiej, nawet DVD nie zawiera wersji reżyserskiej.

ocenił(a) film na 4
Ineluki

Też jej szukałem w tym filmie ale nie znalazłem. Choć znajduje się w napisach końcowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones