PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32598}

Niewierna

Unfaithful
7,2 36 527
ocen
7,2 10 1 36527
7,2 4
oceny krytyków
Niewierna
powrót do forum filmu Niewierna

Myślałam, że się rozczaruję. Jednak nie. Jest to film wprawdzie o oklepanym temacie, ale po wyjściu z kina czuje się, że się w nim było. Coś pozostaje. Film pokazuje jak niewiele trzeba, by życie "porządnej" rodziny legło w gruzach. Obowiązkowy film dla młodych małżonków.

ocenił(a) film na 8
beti

polecam
rzeczywiscie dlugo sie czuje ten film po wyjsciu z kina. proponujesz go mlodym malzonkom ja zaproponowalbym go obejzec jeszcze przed slubem:) co do filmu to jest zrobiony w taki sposob ze mezczyzna musi go inaczej odebrac niz kobieta. w kinie wktorym go widzialem bardzo zywiolowo reagowaly kobiety na dialogi i to w momentach kiedy mi nawet grymas na twarzy niewskakiwal:). co do scen erotycznych dosc dzikie i... prawdziwe?:) tak jak w filmie intymnosc pokazany seks byl dosc nowatorsko i bezposrednio tak i tutaj pokazano go jakos inaczej niz w wiekszosci podobnych filmow. Ogolnie muza fajnie dobrana do filmu b.dobra gra aktorow jedynie temat odrzucal mnie do pojscia na ten film ale nie zaluje i polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones