PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32598}

Niewierna

Unfaithful
7,2 36 513
ocen
7,2 10 1 36513
7,2 4
oceny krytyków
Niewierna
powrót do forum filmu Niewierna

proba recenzji :)

ocenił(a) film na 8

do obejzenia tego filmu zachecilo mnie nazwisko rezysera- Adrian Lyne, ktorego wczesniejsze filmy(9 i 1/2 tygodnia, fatalne zauroczenie, niemoralna propozycja) byly dosc ostre i kontrowersyjne czyli takie oktorych sie duzo mowi:) jak w kazdym jego filmie tak i tutaj jest sporo seksu, uczuc i 'niewiernosci'. Jednak film niepowala niema wnim nowatorstwa jak we wczesniejszych wymienionych filmach aczkolwiek sam seks jest przedstawiony dosc zaczepnie aby moze troszke zbulwersowac, jednak jest bardzo prawdziwie pokazany. temat nastawia emocjonalnie i dlugo mozna pozniej rozmawiac na temat filmu jak i hasla - zdrada-niewiernosc. sam film moze sie podobac: dobrze dobrana muzyka, b.dobre aktorstwo, dobra rezyseria ale bywalo lepiej panie Adrianie. moja ocena 8/10 ps. tak wysoka ocena jet spowodowana wysmienitym towarzystwem mojej cudownej partnerki, jaki i pozniejsza dosc dluga rozmowa na temat filmu.

użytkownik usunięty
Sela

pochlebca
hmm styl dość chłodny i oszczedny w emocje, miarowe i rzeczowe podejscie do temtu ale dość intrygujące; ujawniasz w nim wiedze, elokwencje i poczucie humoru, dobre wrażenie robi początek wypowiedzi jednak kłania sie stylistyka:) miłe jak dla mnie aczkolwiek niekoniecznie na miejscu zakończenie, ocena ogólna 4/na piatke musisz troche bardziej sie postarać bo stac Cie na to/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones