Tori Spelling

Victoria Davey Spelling

6,1
919 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tori Spelling

gra może i dobrze ale ładna to ona nie jest:)

sarah496

Z pewnością ładniejsza od Ciebie. Po zdjęciu wnioskuje że pustak z ciebie no i obore robisz w tym kapturze (jednym słowem wiocha). Na przyszłość nie obrażaj kogoś, jeżeli sama pięknością nie jesteś.

InowroclawskiWilk

wiesz co sorry ale pustakiem nie jestem poza tym co możesz powiedzieć o kimś tylko po zdjęciu ... skoro nigdy nie widziałeś osoby na oczy :/ a poza tym czy ja ją obraziłam ???!!!!! stwierdziłam tylko ze nie jest ładna a to nie jest obraźliwe .... za to ty obrazasz kogoś tym co napisałeś

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sarah496

Ja jednak pustak z Ciebie. Zdanie zaczyna się wielka literą, kończy kropką, znakiem zapytania lub wykrzyknikiem. A przecinki też nie gryzą.

sarah496

"gra może i dobrze" - to czemu dajesz banię?

MINTOR1994

A ja obrosłam futrem i ślinię się. Nie wiem czemu wszyscy tak po niej jadą. Wydaję się sympatyczną i inteligentną. Ludzie naprawdę leczą kompleksy obrażając innych, a sami nie mają odwagi zmierzyć się z tym co widzą w lustrze.

vesper_7

Zalozycielka tematu to jest klasa :D Ocena 1 , bo gra dobrze ,ale jest brzydka ...hahhahaha

użytkownik usunięty
weronikax25

popieram! taka mentalność ludzi. nie ważne co człowiek robi w życiu tylko jak wygląda. A jak nie jest w czyimś typie to bania! a co!
masakra jakaś!
" Wydaję się sympatyczną i inteligentną. Ludzie naprawdę leczą kompleksy obrażając innych, a sami nie mają odwagi zmierzyć się z tym co widzą w lustrze." bardzo mądre słowa!
dla mnie TORI to bardzo fajne, inteligentna i pełna wdzieku kobieta.

vesper_7

Dokładnie! Bardzo mądre słowa. Ja również uważam ją za fajną babkę,jest inteligentna i po prostu fajna. Nie rozumiem tych jazd- przede wszystkim z powodu wyglądu. Skąd w ludziach tyle zawiści?? Poza tym wcale nie jest brzydka.

sarah496

Dlamnie jest sexi zwlaszcza w strasznym filmie mmmnniam

użytkownik usunięty
deadpool11

1 za wygląd to faktycznie jest masakra. Spellingowa jest słaba w grze aktorskiej ale że 1?, bez jaj. Wystawiając swoją facjatę na widok publiczny nie komentuj czyjegoś wyglądu, nie jestem jej fanem ale są gorsze aktorki.

Facjate ?

deadpool11

Dopiero teraz zauważyłem że w jej avatarze to nie jest zdjęcie świni tylko selfie w wykonaniu jakiegoś paszteta

użytkownik usunięty
deadpool11

Taa zemsta na maksa wystawić taką facjatę na widok publiczny i komentować czyiś.

"Sarah "z Ameryki cholera -ale serio wiocha ,dno i wodorosty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones